Firma Glasspol.pl pustaki szklanena Polskim rynku od 2001 roku, doświadczenie w pustakach szklanych mamy od 1993 roku. Znajomość produktów oferowanych przez nas pozwala udzielić Naszym klientom fachowej porady przy wyborze pustaków szklanych lub innych artykułów, które można zakupić w firmie Glasspol.pl luksfery pustaki szklane szkło fusing. Firma Glasspol.pl luksfery pustaki szklane szkło fusing proponuje innowacyjne rozwiązania z pustaków szklanych. Okna wykonane z luksferów mogą tworzyć całe moduły wraz z oknami wentylacyjnymi, których jesteśmy wyłącznym importerem. Dzięki nim doświetlenia z pustaków szklanych mogą służyć jako okna w garażu, łazience, kotłowni lub w budynku gospodarczym.

Jesteśmy wyłącznym importerem pustaków szklanych o ognioodporności:
E 60, EI 15, EI 30, EI 60.

Nasza oferta to nie tylko pustaki szklane, ale także szkło fusing, umywalki szklane, kabiny prysznicowe, okna wentylacyjne, cegły szklane, podokienniki i oświetlenia LED. Zapraszamy do podstron!

Pracownicy Glasspol.pl luksfery, pustaki szklane szkło fusing służą pomocą w wyborze poszukiwanego produktu przez Państwa oraz dobrania tak pozostałych akcesoriów do zamontowania luksferów, tak aby efekt końcowy był taki jak Państwo sobie tego życzycie!

Więcej produktów można zobaczyć i kupić w naszym sklepie internetowym Luksfer.pl